فرش دستباف اتاق کودک | راهنمای انتخاب فرش دستباف برای اتاق کودک

فرش دستباف اتاق کودک

فرش یکی از لوازم ضروری برای اتاق کودک محسوب می شود و تنها محدود به ظاهر فرش نیست. شما باید فرشی را برای اتاق کودک خود انتخاب کنید که از الیاف مصنوعی تشکیل نشده باشد و برای کودک حساسیت ایجاد نکند. فرش دستباف انتخاب مناسبی برای اتاق کودک است، چون علاوه بر زیبایی، از الیاف طبیعی برای بافت آن استفاده شده، پرز دهی ندارد و از همه مهمتر شستشوی راحتی هم دارد. اما در انتخاب فرش دستباف اتاق کودک باید به چه نکاتی توجه کرد.

همچنین بخوانید: راهنمای خرید فرش دستباف با قیمت مناسب

فرش دستباف برای اتاق کودک

چنانچه تصمیم به خرید فرش دستباف برای اتاق کودک دارید بهتر است با دقت کافی این کار را انجام دهید. قبل از هرچیز سن و روحیات کودک را در نظر بگیرید، زیرا کودکان از محیط اطراف خود تاثیر می گیرند.

استفاده از فرش دستباف برای اتاق کودک چه مزیت هایی دارد؟

در خرید فرش دستبافت برای اتاق کودک باشاید هزینه بیشتری را نسبت به خرید فرش ماشینی محتمل شوید، اما این اطمینان را دارید که یک کالای مرغوب تهیه کرده اید و می توانید سال ها از آن استفاده کنید، بدون اینکه از زیبایی آن کاسته شود.

فرش دستباف اتاق کودک به دلیل استفاده از مواد طبیعی و گیاهی، پرزدهی ندارد و کودک شما دچار حساسیت پوستی یا تنفسی نخواهد شد.

– نخ بکار رفته در فرش دستباف برای اتاق کودک، باعث می شود فرش از نرمی و لطافت برخوردار باشد و از پاهای کودک محافظت کنند.

با انتخاب فرش دسباف برای اتاق کودک، دیگر نگران شستشوی فرش نیستید، چون براحتی و در کمترین زمان می توانید فرش دستباف اتاق کودک را بشویید.

برای انتخاب فرش دستباف اتاق کودک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

حالا که برای خرید فرش دستباف مصمم شده اید حتما برخی موارد را در انتخاب فرش دستبافت اتاق کودک در نظر داشته باشید:

  • به مساحت اتاق کودک خود توجه داشته باشید و فرشی را انتخاب کنید که بیشتر، مرکز اتاق را پوشش دهد و ابعاد آن زیاد نباشد.
  • رنگ و سبک سایر وسایل اتاق خود را در نظر بگیرید و متناسب با آنها فرش را انتخاب کنید.
  • فرشی را به عنوان فرش دسباف اتاق کودک انتخاب کنید که رنگ های روشن و ملایم داشته باشد.
  • اگر فضای اتاق کودک شما خیلی بزرگ نیست، فرش دستباف یک و نیم متری ، از لحاظ ابعاد، بهترین گزینه است.
  • هنگام خرید فرش دستبافت برای اتاق کودک می توانید طرح های فانتزی را انتخاب کنید که مناسب با روحیه کودک باشد. همچنین می توانید یک طرح فانتزی خاص را در اختیار فروشگاه های معتبر فرش قرار دهید و بخواهید تا آن طرح، بصورت سفارشی برای کودک شما بافته شود.
  • و در آخر اینکه برای خرید فرش دستباف اتاق کودک، حتما به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید و تقاضای دریافت ضمانتنامه اصل کالا داشته باشید.

نقشه فرش دستباف اتاق کودک

فرش اتاق کودک تنها مختص همان اتاق است و معمولا طرح های فانتزی و کارتونی را در فرش اتاق کودکان می بینیم. در نقشه فرش دستباف اتاق کودک، از رنگ های شاد و روشن متناسب با روحیه کودکان استفاده می شود.

تراکم فرش دستباف اتاق کودک 800، 1000 و 1500 است که در شکل های بیضی، مربع، دایره ای، مستطیل و در شانه های 320، 500 و 700 بافته می شود.

برخی از گلیم به عنوان فرش اتاق کودک استفاده می کنند که نسبت به فرش دستباف کودک قیمت پایینتری دارد، تنوع رنگ نیز در آنها کمتر است، اما یکی از مزیت های آنها این است که خیلی دیر کثیف می شوند.

SQL requests:205. Generation time:1,064 sec. Memory consumption:40.93 mb