فرش دستباف سفید | با فرش دستباف زمینه سفید بیشتر آشنا شوید

فرش دستباف سفید

رنگ فرش دستباف یکی اصلی ترین مواردیست که در کنار طرح و نقشه فرش باید به آن توجه کرد. به دلیل قیمت بالا و ماندگاری بیشتر فرش دستباف در مقایسه با فرش های ماشینی، سالیان بیشتری می توان از آنها استفاده کرد، پس باید همه موارد را بررسی کنیم تا انتخاب مناسبی در فرش دستباف داشته باشیم. فرش دستباف سفید برخلاف فرش دستباف تیره که فضا را کوچتر و گرمتر نشان می دهد، برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است. همه چیز در مورد فرش دستباف سفید را در این مطلب بخوانید.

فرش دستباف سفید رنگ

فرش دستباف سفید رنگ، فضایی آرام و دنج را برای منزل شما ایجاد می کند. استفاده از فرش دستباف سفید برای چیدمان منزل تا حد زیادی کار شما را راحت می کند چون سفید با اکثر رنگ ها تناسب دارد و فضای منزل را بزرگتر نشان می دهد. اما بهتر است از فرش دستباف زمینه سفید برای اتاق پذیرایی استفاده کنید. چون تمیز نگه داشتن فرش دستباف با زمینه سفید کمی سخت است، زود کثیف می شود و گرد و غبار را نشان می دهد و استفاده از فرش سفید دستباف برای محیط های پر رفت و آمد و یا اتاق کودک توصیه نمی شود.

شستشوی فرش دستباف زمینه سفید

حتما متوجه شده اید بعد از شستن فرش دستباف سفید رنگ قسمت های سفید به زردی می زند. اما دلیل آن چیست؟

الیاف غالب بیشتر فرش هاس دستبافت از پشم می باشد، به دلیل اینکه تولید پشم سفید طبیعی از میزان مصرف آن کمتر است، بسیاری از پشم های بکار برده در فرش های دستباف با زمینه سفید، نتیجه رنگرزی است که با شستشو به رنگ اولیه خود نزدیک می شود که می توان با سفید شویی فرش این مشکل را برطرف کرد. در فرش های اردکان و کاشان این مورد بیشتر دیده می شود.

در مورد رفوی فرش دستباف بیشتر بدانید.

فرش دستباف تبریز سفید

فرش های دستباف اردکان و کاشان بیشتر با زمینه سفید یا کرمی هستند. اما می توانید فرش دستباف زمینه سفید را از بین انواع فرش دستبافت تبریز نیز انتخاب کنید. البته بیشتر زمینه و پایه آنها روشن است.

طرح خطیبی فرش دستباف تبریز به عنوان یک فرش زمینه سفید دستباف، طرحی اصیل و محبوب است در بافت آن از ابریشم و پشم مرینوس استفاده می شود و زیبایی چشمگیری دارد.

فرش گل ابریشم دستباف تبریز که ظرافت منحصر به فردی دارد، یک فرش دستباف زمینه سفید است که بافندگان تبریز در بافت آن بسیار ماهر هستند.

یکی از زیباترین فرش دستباف تبریز سفید، طرح گلستان است که در بافت آن از نقش های مختلف استفاده می شود و بسیار ظریف است.

خرید فرش دستباف با زمینه سفید برای جهیزیه بسیار مناسب است. فرش دستباف تبریز طرح علیا، یکی از محبوبترین طرح های فرش سدتباف تبریز است که رنگبندی روشن و چشم نوازی دارد.

در بین انواع فرش دستبافت تبریز، طرح نامی زمینه سفید دارد که در آن از طرح جام و ظرف استفاده می شود و متقارن بودن یکی از ویژگی های این طرح است. استفاده از طرح نامی فرش دستباف تبریز، برای استفاده در ورودی منزل مناسب است.

قیمت فرش دستباف سفید

کیفیت رنگ فرش از جمله عواملی است که در قیمت فرش دستباف سفید تاثیرگذار است. علاوه بر کیفیت رنگ، ریزبافی، نقشه، نوع الیاف، تراکم و تعداد رج فرش در قیمت فرش دستباف سفید رنگ نقش دارند.

SQL requests:205. Generation time:2,190 sec. Memory consumption:47.41 mb